Logowanie

Strona główna FAQ Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria

Poprzedni temat «» Następny temat
Tajlandia - Phuket
Autor Wiadomość
Wodzu 
Forum Master
Mr Admin

Wysłany: 10-04-2016, 11:34   Tajlandia - Phuket

Czasami mam okazję bywać w różnych egzotycznych miejscach. Ostatnio zwiedziłem Azję. Przy okazji moich wyjazdów, staram się zabierać ze sobą wędkę oraz kilka niezbędnych przynęt. Wprawdzie czasu, czy też możliwości na wędkowanie za wiele nie mam, jednak bywa, że uda się wyrwać nad wodę. Na początku stycznia byłem w Tajlandii. Miejsce nazywa się Phuket. Jest to wyspa położona na morzu Andamańskim, a zarazem prowincja. Temperatura w okolicach 30 st., gorąco. Udało mi się dostać nad kamienisty brzeg z którego mogłem wędkować stojąc w cieniu drzew. Będąc po raz pierwszy w życiu w takim miejscu, nie miałem pojęcia na co łowić. Oczywiście mowa o spinningowaniu, jednak jakie przynęty i jakie ryby? Cóż, pozostawało próbować. U miejscowego wędkarza zauważyłem przynętę coś w rodzaju kopyta, podobną do mannsowskiego Predatora. Miałem w pudełku coś podobnego z Relaxa, poza tym jakieś woblery, rippery, slidery… Rozpocząłem łowienie. Na kołowrotku plecionka. W pewnym momencie zdecydowane uderzenie w 5 cm slidera Salmo. Nawiasem mówiąc, genialna, nasza polska marka! Hol nie trwał długo, bo i ryba nie była wielka. Sprawiła jednak wiele radości, była waleczna i…egzotyczna! Poniżej zamieszczam kilka zdjęć. Zobaczcie jakie zęby! Nie mam pojęcia jak się nazywa. Chwilę później na białego Relaxa z brokatem złapałem jeszcze jedną, jednak znacznie mniejszą.

Rozpoczynam łowienie

Jest!

Może ktoś wie jak się nazywa?

Zęby i ciekawa linia w kolorze turkusowym

Zimny kokos świetnie gasi pragnienie
Admin

Odpowiedz do tematu