Facebook      

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamionka Odra 1 OPOLE

Witam  , pochodzę z opola i za małolata wędkowałem nad kamionką wile lat temu , teraz powróciłem na stare śmieci . I mam właśnie do was czy nadal można chodzić tam wędkować , czytałem o jakimś szlaku dla uczniów i czy teraz jest tam jakoś restrykcyjnie pilnowany cały teraz , bo za moich czasów nie było problemu z chodzeniem tam no chyba ze jakiś odważniaka zbliżał sie do samej cementowni , choć pamiętam jak sam ze znajomymi skakałem z maszyn do wody :Smile  czekam na wasze odpowiedzi bo aż mnie skręca na samą myśl o zobaczeniu tego miejsca po tylu latach Smile
Odpowiedz

Sprecyzuj o którą kamionkę chodzi.
Odpowiedz

(05-06-2018, 12:46 AM)Wodzu napisał(a): Sprecyzuj o którą kamionkę chodzi.

To jest kamionka zaraz przy cementowni Odra ,,przy" dużym rondzie
Odpowiedz

Myśle, że wiele się nie zmieniło. Kilka sezonów temu wchodziłem na teren kamionki przez furtkę od strony ul. Budowlanych. Jednak dawno tam nie zaglądałem. Piszesz, że kiedyś tam wędkowałeś. Co głównie łowiłeś? Jakieś sukcesy na tej wodzie?
Odpowiedz

(05-07-2018, 06:46 AM)Wodzu napisał(a): Myśle, że wiele się nie zmieniło. Kilka sezonów temu wchodziłem na teren kamionki przez furtkę od strony ul. Budowlanych. Jednak dawno tam nie zaglądałem. Piszesz, że kiedyś tam wędkowałeś. Co głównie łowiłeś? Jakieś sukcesy na tej wodzie?

Wielkie garbusy i liny to za moich czasów widywałem na kamionce , z sukcesów to tak jak wspomniałem okonie i liny na które się czailem przepiękne garbusy , jestem pewien że są tam rekordy Polski nie tylko z wspomnianych ryb ale pewnie czaja się tam inne potwory , powiem tak nie będę opowiadał o sukcesach tam trzeba pójść i zobaczyć samemu , nigdzie nie złapałem już tak wielkich okazów jak tam , jestem tylko ciekaw czy dalej jest tam tak jak kiedyś . Czytałem ze otworzyli tam szlak dla studentów i właśnie to mnie zmartwiło , czy jest tam dostęp
Odpowiedz

O co chodzi z tym szlakiem dla studentów???
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2017 wedkarstwo.opole.pl  
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.